Need For Speed: Shift 2 vs GT5 vs Forza 3

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 12.03.2011 - 17:12
EA, NFS: Shift 2 Unleashed ile oldukça iddialı.

FPS oyunları arasında olan en iyi olma mücadelesi, yarış oyunlarında da oluyor. Yakın zamanda çıkacak olan Need For Speed: Shift  2 Unleashed'i, Gran Turismo 5 ve Forza 3 ile karşılaştıran bir video, EA tarafından yapıldı. Videoya bakarak hangi oyunun  daha iyi olduğu konusunda fikir edinebilirsiniz. Need For Speed: Shift 2 Unleashed 1 Nisan'da PC, Xbox 360 ve PlayStation 3 için çıkacak.

1

 

Yorumlar 74
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Need For Speed: Shift 2 vs GT5 vs Forza 3

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×