Need for Speed World, el değiştirdi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 8.12.2011 - 10:52
O köprüden geçme, bu köprü daha ucuz. Gel, gel!
Bugün yapılan açıklamayla EA'in ücretsiz MMO yarış oyunu Need for Speed: World'ün haklarını Aeria Games'in aldığı duyuruldu. EA Black Box ve EA Shangai tarafından hazırlanan oyun, geçtiğimiz yıldan beri aktif durumda. Oyun, İngilizce, Fransızca, Lehçe, İspanyolca ve Portekizce dillerine destek veriyor. Yapımın ilgili sayfasına ulaşmak için tıklayın.

Need for Speed World, el değiştirdi
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Need for Speed World, el değiştirdi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×