Need for Speed'den yeni bir video

Mahmut Saral
Mahmut Saral 31.07.2010 - 12:20
Kaçan, kovalanır...
Ünlü Burnout serisinin hazırlayıcısı Criterion Games tarafından geliştirilen ve EA tarafından dağıtımı üstlenilen yarış oyunu Need for Speed: Hot Pursuit için yeni bir video yayımlandı. Konsollar ve PC için geliştirilen yapım, 19 Kasım'da raflarda olacak. İyi seyirler.

 

Not: Eğer video görünmüyorsa, "More Need For Sped: Hot Pursuit Videos" ibaresine tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Need for Speed'den yeni bir video

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×