Netflix Almanya yapımı Dogs of Berlin'den ilk fragman geldi

Netflix Almanya yapımı Dogs of Berlin'den ilk fragman geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.08.2018 - 11:37
Dogs of Berlin'in yayın tarihi de açıklandı

Netflix'in Almanya ayağı tarafından yapılan yeni dizisi Dogs of Berlin'in ilk fragmanı yayınlandı. Alman yapımı olan Dark dizisi ile dünya çağında büyük beğeni toplayan Netflix, Dogs of Berlin'in 7 Aralık'ta yayınlanacağını da duyurdu. Dizi hakkında yapılan açıklama ve ilk fragmanı ise şu şekilde;

Dogs of Berlin'in ilk fragmanı yayınlandı

Dogs of Berlin kendi isteklerinin dışında bir ekip olarak görevlendirilen ve Berlin’in yeraltı dünyasıyla savaşırken, kendi insani zayıflıklıkları ve suç geçmişleriyle yüzleşmek zorunda kalan birbirinin zıttı iki polis dedektifinin hikayesini anlatıyor. Bu iki polis yeraltı dünyasıyla mücadele ederken kanunların hangi tarafında kaldıklarına karar vermek zorunda kalacaklar.

Dogs of Berlin, farklı kültür ve hayatların, hayaller, umutlar ve kaderin aynı potada eridiği Almanya’nın başkentinde, zamanın ruhuna derin bir dalış yapıyor. Fahri Yardım ve Felix Kramer, Berlin’in yeraltı kültürünü ilk elden tecrübe etmiş, beklenmedik bir dedektif ekibi olarak karşımıza çıkıyor. Dizideki diğer önemli rollerde, Anna Maria Mühe ve Katharina Schüttler, Mohammed Issa, Deniz Orta, Katrin Sass, Sebastian Zimmeler, Alina Stiegler, Hannah Herzsprung, Antonio Wannek, Mišel Maticevic, Jasna Fritzi Bauer, Constantin von Jascheroff, ve Alman rap müziği sevenleri heyecanlandıracak birkaç sürpriz isim bulunuyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2020 13:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×