Netflix başka bir animeye daha el attı

Furkan Güler
Furkan Güler 17.10.2017 - 13:17
Umarız bu kez güzel olur

One Punch Man ile aynı evrende geçtiği söylenen Mob Psycho 100'ün ikinci sezon hazırlıkları devam ederken seriden yeni bir haber daha geldi. Son olarak Death Note'un uyarlamasını yapan Netflix'in, Mob Psycho 100'e live - action bir seri yapacağı ortaya çıktı. TV Tokyo tarafından açıklanan bu bilgiden sonra serinin fanları tabiri caiz ise biraz kızmış durumda. Amerikan şirketlerinin anime ve manga serilerini berbat ettiğini düşünen serinin sevenleri, muhtemelen Netflix'in bu projesi ile pek fazla ilgilenmeyecektir. 2018 yılının başında çalışmalara başlanacağı söylenen live - action seri için Netflix yetkileri şimdilik bir açıklama yapmadı.

Mob Psycho 100'ü bu sefer Netflix'te göreceğiz

Anime serisinde Shigeo Kageyama'nın mental güçlerini ne kadar iyi kullandığını görüyorduk. Aynı One Punch Man'in ana karakteri Saitama gibi oldukça güçlü olan karakterimizin ikinci sezonda nasıl olaylar içinde kalacağını serinin sevenleri merak ediyor. Şahsen Netflix'in yine işleri berbat edeceğini düşünüyorum. Herhangi bir live - action seriye oldukça ters düşen karakterler barındıran Mob Pyscho 100, bakalım Netflix'in elinde neye dönüşecek?

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 12.04.2021 19:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2017 13:49
İyi bir çıkış yakalamış, HBO ve AMC ile kıyaslanır olmuş, herkesin merakla takip ettiği bir siteyken kalkıp defalarca başarısız olmuş canlı anime filmi işine girip herkes gibi berbat etti(hem de hiç gerek yokken) ve durmuyorlar hala.. Yav arkadaş, siz nasıl bu kadar büyüyebildiniz bu kafayla?
MK Okuru
MK Okuru 19.10.2017 15:15
Bir de şu açıdan düşün, kimsenin beceremediği, herkesin berbat ettiği bir altın madeni animemeler. Eğer birisi becerirse, çok cüzzi lisans rakamlarına inanılmaz izleyiciye ulaşabilirler. Bir yönetmen olmaz, diğer yönetmen olur.

Ayrıca netflix'in parasını, bize ne harcasın :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2017 21:49
netflix kendini bozdu boşa birşey beklemeyin hype yapmayın ve şu netflixi büyütmeyi lütfen bırakın artık ( herkes için söylüyorum mk için değil )
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2017 01:37
oldu, hemen bırakıyoruz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Netflix başka bir animeye daha el attı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×