Netflix filmi Mute için ilk fragmanı yayınlandı

Netflix filmi Mute için ilk fragmanı yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 31.01.2018 - 10:12
Sessiz Kahraman adı ile yayınlanacak olan film oldukça ilgi çekici duruyor

Netflix dizilerde olduğu kadar platforma özel olan filmlerle de gündeme gelmeye devam ediyor. 7 Sisters ve Bright filmleri ile oldukça konuşulan Netflix, önümüzdeki dönemlerde de ilgi çekici filmler ile karşımıza çıkacak. İşte bu filmlerden birisi de Warcraft filminin yönetmeninden gelen Mute, Türkçe adı ile Sessiz Kahraman. Filmin yayınlanan ilk fragmanı ve konusu ise şu şekilde;

Sessiz Kahraman (Mute) Hakkında

Yakın gelecekte geçen Sessiz Kahraman, karmaşık ve çoğu zaman acımasız bir şehir olan Berlin’de yaşayan bir gencin hikâyesini konu alıyor. Çocukluğunda geçirdiği bir kaza yüzünden konuşma yetisini kaybeden Leo (Alexander Skarsgård), şehrin karanlık ve çetrefilli sokaklarında hayatındaki tek güzel şeyi, güzeller güzeli sevgilisini aramaktadır. Leo, iz bırakmadan kaybolan sevgilisini araken Cactus Bill (Paul Rudd) ve Duck (Justin Theroux) adlarında iki cerrahla tanışır. Duncan Jones (Moon, Source Code, Warcraft), hayata geçirdiği bu duygu dolu bilim kurgu filminde maddiyatla dolu bir dünyada aşk ve sevginin hâlâ var olabileceğini hayal ediyor.

Duncan Jones ve Michael Robert Johnson tarafından kaleme alınan Sessiz Kahraman'ın yönetmen koltuğunda yine Duncan Jones yer alıyor. Stuart Fenegan'ın yapımcılığını üstlendiği filmin yürütücü yapımcılığında ise Charles J.D. Schissel ve Trevor Beattie bulunuyor. Sessiz Kahraman, 23 Şubat 2018'de tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix'te gösterime girecek.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2020 04:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.01.2018 19:19
Abi neden ''Mute Hero'' değil de sadece Mute?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×