Netflix Games, Android cihazlar için kullanıma sunuluyor

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 3.11.2021 - 09:57
Oyun sektörüyle ilgili yeni planları olan Netflix, yeni oyun servisi olan Netflix Games'i duyurdu! Sistem, bugün içerisinde Android'e geliyor.

Dünyanın en ünlü eğlence servislerinden bir tanesi olan Netflix, ana faaliyet olarak ücretli aboneliğe dayalı bir video akış hizmeti olarak karşımıza çıkıyor olsa da, oyun dünyasına giriş yapıyor! Henüz oyun dünyasındaki serüveninin başlarında olan Netflix, Netflix Games'in bugün içerisinde Android cihazlar için kullanıma sunulacağını resmî olarak duyurdu.

Netflix Games, Android cihazlar için kullanıma sunuluyor

Oyun sektörünün giderek genişlemekte olan pazarı, büyük şirketleri de içerisine çekmeye başladı. Amazon'un çalkantılı serüveni de dâhil olmak üzere, birçok dev şirket, oyun sektöründe kendisine yer edinmek istiyor. Squid Games'de dâhil olmak üzere, birçok Netflix içeriğinin oyunları ile karşılaşacağımızı da belirten Netflix, şimdilik oldukça küçük bir oyun kütüphanesi ile karşımıza çıkıyor. Netflix, Android kullanıcısı (Yakında iOS'a da gelecek) olan Netflix abonelerine; Stranger Things 1984, Stranger Things 3: The Game, Shooting Hoops, Card Blast ve Teeter Up olmak üzere toplamda beş adet mobil oyun sunuyor.

Netflix Games, Android cihazlar için kullanıma sunuluyor

Netflix Games sistemine nasıl erişilir? Bugün içerisinde Android cihazlar için kullanıma sunulacak sisteme erişmek, oldukça basit. İlk olarak bir Netflix aboneliğimiz olduğundan emin oluyor ve Netflix uygulamasına giriş yapıyoruz. Daha sonrasında, ana sayfadan veya direkt olarak oyunlar sekmesinden Netflix Games'e giriyoruz. Oynamak istediğimiz oyunu seçiyor ve oyunu cihazımızın uygulama mağazasından indiriyoruz. Artık oyunu Netflix uygulaması üzerinden oynayabiliriz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 09:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.11.2021 10:56
Fena değil.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.11.2021 10:55
Netflix uygulamasında böyle bir sekme yok ki
Kalan Karakter : 300 Gönder
Netflix Games, Android cihazlar için kullanıma sunuluyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×