Netflix, House of Cards'ı iptal ediyor

Netflix, House of Cards'ı iptal ediyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 31.10.2017 - 10:14
Kevin Spacey'nin itirafı dizisine mal oldu.

Dün, Kevin Spacey'nin resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada geçmişte Anthony Rapp isimli aktöre 14 yaşındayken uyguladığı tacizi açıklamıştı ve eş cinsel olduğunu belirtmişti. Bunun üzerine büyük bir tepki çeken Kevin Spacey'nin sevilen dizisi House of Cards, Netflix tarafından iptal ediliyor.

House of Cards iptal ediliyor

Netflix, House of Cards'ı iptal ediyor

Yaptığı açıklamada Spacey: “Anthony Rapp’in oyunculuğuna büyük bir saygı ve hayranlık duyuyorum. Kendisinin hikayesini dinlediğimde dehşete düştüm. Dürüst olmam gerekirse 30 seneyi geçkin bir süre önce yaşanan bu olayı hatırlamıyorum. Ancak olaylar dediği gibi geliştiyse kendisine çok sarhoş olduğum bir andaki bu davranışlarımdan ötürü en samimi özürlerimi borçluyum. Bunca yıl sebep olduğum duygular için de özür diliyorum. Bu hikaye, beni hayatımla ilgili başka konuları anlatmak için cesaretlendirdi. Özel hayatımla ilgili korumacı olduğum için hakkımda pek çok hikaye dolaştığını biliyorum. En yakınımdakiler bilir ki, hayatımda hem erkeklerle hem kadınlarla ilişkilerim oldu. Erkeklerle romantik ilişkiler yaşadım, onlara aşık oldum ve şimdi de hayatımı eşcinsel bir erkek olarak sürdürmeyi seçiyorum. Bu gerçekle açık ve dürüst bir şekilde yüzleşmeliyim, bu da davranışlarımı gözden geçirmek ile başlıyor.” demişti.

Kevin Spacey'nin dilediği bu özür, Netflix tarafından kabul edilmemiş gibi. Çünkü bu sezon sonrasında House of Cards iptal edilecek.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 15:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2017 20:17
Belki de sırf iptal edilsin diye öyle bir açıklama yaptı...
MK Okuru
MK Okuru 4.11.2017 23:58
Frank'i tanıyan hayran yorumu ;)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2017 11:28
Bizde seni adam bilirdik.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×