Netflix Resident Evil: Biohazard resmi fragmanı yayınlandı

Tunay Şahin
Tunay Şahin 6.06.2022 - 22:43
Netflix'in oyun severler tarafından beklenen dizisi RE: Biohazard resmi fragmanı yayınlandı. Umbrella Corp.'un karanlık yüzü ile tanışmaya hazır mıyız?

Capcom'un efsanevi oyunu RE serisinden ekranlara uyarlanan Resident Evil: Biohazard Netflix ekranlarına gelmesine çok kısa bir süre kaldı. 14 Temmuz 2022 tarihinde yayına girecek olan dizi için resmi fragman Youtube kanalı üzerinden yayınlandı.

RE: Biohazard resmi fragmanı, Netflix'in Youtube kanalında yayınlandı

John Wick serisini bilmeyen yoktur. Filmde otel görevlisi Charon'u canlandıran, Lance Reddick, biohazar'da da önemli rollerden birinde yer alıyor. Dizide baş kötü Albert Wesker karakterinde rol alan oyuncu, bizleri de heyecana getirdi.

Resident Evil: biohazard resmi fragmanı

Hikaye

Hikaye iki zaman çizgisinde geçiyor. Bunlardan ilki, 14 yaşındaki Jade ve Billie Wesker kardeşlerin New Raccoon City'ye taşınmasını içeriyor. Babalarının dünyayı yok edebilecek karanlık sırlar saklıyor olabileceğinin farkına varırlar. İkinci zaman çizelgesi, 6 milyardan fazla hayvan ve insanın T-virüsü ile enfekte olduğu sadece 15 milyon insanın kaldığı gelecekte on yıldan fazla bir süre içinde gerçekleşir. Bu dünyada hayatta kalma çabalarında otuz yaşındaki Jade'i izleyeceğiz.

Resident Evil: biohazard resmi fragmanı

Daha önce birçok oyun uyarlamasının altından başarılı bir şekilde kalkan yayın platformunun, (Arcane, DotA: Dragons Blood, Witcher gibi) bu dizide de bizleri hayal kırıklığına uğratmayacağına inanıyoruz.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2022 21:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2022 08:11
Başroldeki zenci beyaz kadın, beyaz zombi erkeklere beyzbol sopasıyla girişerek ırksal intikam alıyor. Hayatta kalan beyazların da ya kötü ya salak olduğundan emin olabilirsiniz. Sanırım Hint kadın falan da var, bir ara görünüyor. E tamam işte Netflix dizisi olmuş bu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2022 06:44
Fragman manyak olmuş, son RE son filmi açıp izlerim bu gazla...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.06.2022 23:09
fena durmuyor
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2022 23:37
biraz duruyor sonra devam ediyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2022 02:04
Çok kötü çok. Zenciler hayatta kalmış beyazlar zombi olmuş pozitif ırkçılık mı diyelim bilemedim ama neyse netflix işte diyelim orasını geçelim. Bu kesinlikle bir Resident Evil değil. Farklı bir isimle çıksa şuna kesinlikle Resident Evil a benziyor bile demezdim. Oyunlarını oynar geçerim onlar yeter
Kalan Karakter : 300 Gönder
Netflix Resident Evil: Biohazard resmi fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×