Netflix, tüm konsol platformlarını desteklemeyecek

Netflix, tüm konsol platformlarını desteklemeyecek

Furkan Güler
Furkan Güler 16.01.2018 - 13:10
Sevilen dizi platformundan üzücü haber geldi.

Netflix sayesinde kolay kolay erişemeyeceğimiz film, dizi, belgesel ve anime kütüphanelerine erişebiliyoruz. Oldukça kullanışlı bir sisteme sahip olan Netflix, uygulama olarak konsol tarafında Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında bulunsa da verilen son bilgiye göre Nintendo Switch'e uzun bir süre gelmeyecek. Netflix'in, Twitter hesabından paylaşılan bilgiye göre geliştiriciler hala Nintendo Switch konusunda kararsız ancak uygulamayı sevilen konsola ilerleyen dönemlerde getirecek gibi gözüküyorlar.

Netflix, uzun bir süre boyunca Switch'e gelmeyecek

Şahsen Netflix'in sevilen dizilerini Switch'in tablet sürümünde izlemek oldukça hoş olurdu. Yolculuk esnasında dizi veya film izlemek isteyen kullanıcılarını genel olarak telefona hapseden Netflix, telefona alternatif olarak Nintendo Switch'i tercih eden kullanıcılarını umarız mutlu edebilir. Diğer bir yandan Nintendo yöneticilerinin de bu konuda herhangi bir atılım yapmadığı oldukça açık durumda. Uygulamanın teknik sebeplerden mi? Yoksa başka türlü sebeplerden mi konsola gelmediği belli değil.

Tüm bunların yanında Netflix'in Wii U'da bulunduğunu belirtelim. Yani sevdiğiniz yapımları herhangi bir Nintendo platformunda izlemek istiyorsanız Wii U'yu tercih edebilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 00:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×