Netflix'in ilk Türk dizisinden kamera arkası görüntüleri geldi

Netflix'in ilk Türk dizisinden kamera arkası görüntüleri geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 7.03.2018 - 14:58
Vatanım Sensin, İstanbullu Gelin, Gecenin Kraliçesi

Geride bıraktığımız yıl sürpriz bir şekilde duyurulan ve Netflix'in orijinal dizisi olarak karşımıza çıkması beklenen, ayrıca Çağatay Ulusoy'un başrolünde olduğu diziden ilk fotoğraflar geldi. Çekimlerine başlanan dizinin setinden alınan bu kareler, Netflix'in resmi Twitter hesabından yayınlandı. Dizinin yapımı için Vatanım Sensin ve İstanbullu Gelin gibi dizilerin yapımını üstlenen 03 Medya ile anlaşan Netflix yöneticileri, dizinin nasıl bir senaryoyu işleyeceğini hala açıklamadılar. Daha öncesinde ise verilen bilgiler arasında Çağatay Ulusoy'un özel güçlere sahip olacağı ve İstanbul'u yok etmek isteyen karanlık güçlere karşı savaşacağını öğrenmiştik. 10 bölümden oluşan dizinin çekimleri şimdi başladığına göre, bu senenin sonunda izleyicilerin karşısına çıkacağını tahmin edebiliriz. Dizide Hakan karakterini oynayacak olan Çağatay Ulusoy'un, söylentilere göre aynı zamanda hikayede zaman yolculuğu da yapacağı belirtiliyor. Zaman zaman Osmanlı Devleti dönemi gidecek olan ana karakterimizin başına neler gelecek, dizi yayınlandığında göreceğiz.

Çağatay Ulusoy'un oynadığı Netflix dizisinden ilk fotoğraflar paylaşıldı

Netflix'in diğer ülkelere özel yaptığı dizilere baktığımızda ortaya oldukça kaliteli işler çıktığını görebiliyoruz. Umarız aynı kalite seviyesi, ülkemizden çıkan bir Netflix dizisinde de görülebilir.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 19:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2018 15:41
Can Evrenol mu o?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×