Netflix'in The Punisher dizisine üç yeni oyuncu katıldı

Netflix'in The Punisher dizisine üç yeni oyuncu katıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 28.02.2018 - 13:45
Dizinin oyuncu kadrosu genişliyor.

Marvel’ın diğer kahramanlarından daha ayrı bir yeri olan Punisher’ın Netflix dizisi, çıktığı dönemde oldukça büyük bir ses getirmeyi başardı. Dizi ile birlikte sahip olduğu hayran kitlesini genişletmeyi sağlayan dizi, Netflix'in ellerinde daha da kaliteli bir hale gelmişti. Sağladığı popülerlik sayesinde ikinci sezonunun geleceğini belirten Netflix, dizi hakkında yeni haberler paylaştı. Belirtilenlere göre dizinin oyuncu kadrosuna 3 yeni oyuncu daha katıldı. Geride bıraktığımız günlerde Amerika'da çekimlerine başlanan diziye The Dark Knight Rises'tan tanıdığımız Josh Stewart, John Pilgrim karakterinin rolüne bürünecek. Krista Dumont karakterini ise Floriana Lima, Amy Bendix’i ise Giorgia Whigham isimli oyuncu canlandıracak.

The Punisher dizisine yeni oyuncular katıldı

Yeni sezonda Punisher karakterinin başından neler geçecek bilmiyoruz ancak tahminlere göre tekrar bir intikam hikayesi ile karşı karşıya kalacağız. İlk sezonda Micro karakterini canlandıran Ebon Moss - Bachrach’ın yanında Karen Page (Deborah Ann Woll), Sarah Lieberman (Jaime Ray Newman), Dinah Madani (Amber Rose Revah) ve Billy Russo (Ben Barnes) karakterlerini de dizide göreceğiz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 19:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×