Netflix'in yeni dizisi Rain için ilk fragman yayınlandı

Netflix'in yeni dizisi Rain için ilk fragman yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 29.01.2018 - 13:33
Kuru kal, hayatta kal!

Netflix son dönemde hem sinema filmleri hem de dizileri ile iyice atağa geçmeye başladı. Nitekim sadece Amerikan yapımı değil diğer ülkelerden de özel yapımların Netflix platformunda yayınlandıklarını görüyoruz. Alman yapımı olan Dark dizisi de bu konuda iyi bir örnek olmuş ve tüm dünyada ses getirmeyi başarmıştı. Yine benzer bir çalışma Çağatay Ulusoy'un yer aldığı diziyle de gerçekleştirilecek.

Netflix'in yeni dizisi Danimarka'dan geliyor

İşte benzer bir modelin kullanıldığı Danimarka yapımı Rain isimli dizi, izleyicileri kıyamet sonrası bir senaryoya götürüyor. Bu dizi için Netflix tarafından gelen açıklama ve ilk fragman ise şu şekilde;

Netflix'in yeni dizisi Rain Hakkında

Bildiğimiz dünyanın sonu gelmiştir. Yağmurla gelen ve İskandinavya nüfusunun çoğunu yok eden ölümcül bir virüsten altı yıl sonra, iki Danimarkalı kardeş güvenli bir yer bulmak için bir yolculuğa çıkarlar. Kendileri gibi hayatta kalan diğer gençlere katılarak, İskandinavya’nın geri kalanında bir hayat belirtisi aramak üzere tehlikeli bir yolculuğa başlarlar.

Kolektif geçmişlerinden ve toplumsal kurallardan kurtulmak isteyen grup üyeleri, istedikleri kişi olmakta özgürdür. Hayatta kalma savaşı veren gençler, geride bıraktıkları dünyada kaldığına inandıkları, aşk, kıskançlık, yaşlılık gibi birçok sorunun kıyamet sonrası dünyada bile var olduğunu keşfederler.

Jannik Tai Mosholt (Borgen, Rita, Follow the Money), Esben Toft Jacobsen (The Great Bear, Beyond Beyond) ve Christian Potalivo (Dicte, The New Tenants, Long Story Short) tarafından hayata geçirilen The Rain’in başrollerinde Alba August (Reliance, Jordskott and Unga Astrid), Mikkel Boe Følsgaard (A Royal Affair, The Legacy), Lucas Lynggaard Tønnesen (Tidsrejen, Department Q: The Keeper of Lost Causes), Lars Simonsen (The Bridge, Brotherhood), Iben Hjejle (Dicte, High Fidelity), Angela Bundalovic (Dark Horse, Blood Sisters), Sonny Lindberg (The Legacy, Anti), Jessica Dinnage (The Guilty, The Man), Lukas Løkken (One-Two-Three Now!) ve Johannes Kuhnke (Force Majeure) bulunuyor.

Netflix’in ilk Danimarka orijinal dizisi The Rain, 2018’de tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te gösterime girecek!

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 07:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2018 23:03
iskandinav ülkelerinin dizilerini çok severim özellikle yazın izlemesi çok güzel oluyor bir nebze içimizi üşütüyor :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
Manhunt Two
Manhunt Two 29.01.2018 14:02
La Casa De Papel gibi bir dizi daha da gelmez...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×