Netflix'in yeni dizisi uzayda kaybolan bir koloniyi anlatıyor

Netflix'in yeni dizisi uzayda kaybolan bir koloniyi anlatıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.02.2018 - 13:25
Lost in Space dizisinin ilk fragmanı yayınlandı

Netflix, Lost in Space isimli yeni dizisinin ilk tanıtım videosunu yayınladı. Bu fragman ile birlikte dizinin yayınlanacağı gün de açıklandı. 1960'ların kült bilim kurgu dizisinin yeni uyarlaması olarak karşımıza çıkacak olan yapım 13 Nisan'da yayınlanacak. 

Lost in Space'in ilk videosu yayınlandı

Tabi işin içerisinde uzay olunca Netflix, 12 gün önce dizi bölümlerini Nasa ile paylaşmış ve Uluslararası Uzay İstasyonunda çalışanlar dizinin ilk bölümünü izlemişler. Dizinin ilk fragmanı ve konusu ise şu şekilde;

Lost in Space Hakkında

1960'ların kült bilim kurgu dizisinin yepyeni bir uyarlaması olan Lost in Space, bir Netflix orijinal yapımıdır. Günümüzden 30 yıl sonrasında geçen hikayede uzayda sömürgeleştirme başlamıştır. Robison ailesi ise belirli testlerden geçerek daha iyi bir dünyada yaşamaya hak kazanan ailelerden biridir. Yeni bir koloni oluşturmak için çıktıkları yolculukta sırasında hedeflerinden sapan Robinson ailesi, artık evlerinden onlarca ışık yılı uzaklıkta hayatta kalmak için uzaylılarla başa çıkmak zorundadır. Bu mücadele sırasında Robinson ailesine birbirlerini pek sevmeyen iki yabancı katılır. Karizmatik Dr. Smith (Parker Posey), huzursuz halleri ve akılalmaz oyunları ile tam bir manipülatördür. Becerikli Don West (Ignacio Serricchio) ise herhangi bir koloniye katılmak istemezken bir anda kaybolmuş bir gezegende tek başına kalan bir müteahhittir.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 21:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Selanikli
Selanikli 26.02.2018 02:03
Şu Netflix bizim ülkede nasıl izlensin ki daha İnternet kota sorununu çözememiş bir ülkede Netflix'e nasıl abone olalım da izleyelim. İnternet sorunu yetmezmiş gibi bir de aylık 40 tl ona verelim off Türkiye off sırtımıza çıktığın yetmiyor çıkarken de arkamıza dayıyon :((
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.02.2018 15:03
Süperr
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×