Neverwinter Nights: Enhanced Edition geliyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 21.11.2017 - 14:07
2002 klasiği geri dönüyor.

Neverwinter Nights, 2002 yılında yayınlanan ve çok popüler olan bir RPG klasiğidir. Bu sevilen RPG oyunun geliştiricisi Beamdog ise bugün yaptığı duyuru ile Neverwinter Nights'ın Enhanced Edition'ının PC'ye geldiğini duyurdu. Oyunun ismi bize HD bir remake havası verse de yayınlanan fragmanda göründüğü kadarı ile üzerinde o kadar da oynanma olmamış.

Neverwinter Nights Enhanced Edition duyuruldu

Neverwinter Nights için yapılan geliştirmeler biraz limitli. Oyunun arayüzünde yapılan küçük değişiklikler, menünün 4K desteğine sahip olması ve birkaç grafik bazlı, derinlik, pixel gölgeleri, post-processing gibi geliştirmeler yapılmış. Neverwinter Nights: Enhanced Edition içerisinde oyunun kendisi, Shadows of Undrentide, Hordes of the Underdark, Pirates of the Sword Coast, Infinite Dungeons, Wyvern Crown of Cormyr ve iki adet soundtrack içerecek.

Oyunun fiyatı 20$ olarak belirlenmiş ve oyunu ön sipariş yapan oyunculardan çoğu betaya davet edilecek. Neverwinter Nights'ın 2002 versiyonu sahibi oyuncular eski kayıtlı dosyalarını yeni oyunda da kullanabilecek. Beamdog, eski oyunlarından Baldur's Gate, Icewind Dale ve Planescape Torment için de remaster versiyonu yayınlamıştı.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 31.03.2023 19:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2017 00:35
Black Desert Online geliyorken pek şansı yok yalnız zaten şurda 4 gün sonra oyunun açık betası da başlıyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.11.2017 16:36
Neverwinter nights'in gelistiricisi Bioware yalniz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Neverwinter Nights: Enhanced Edition duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×