Neverwinter şimdi Türkiye'de yayında

Neverwinter şimdi Türkiye'de yayında

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 25.07.2013 - 13:45
Cryptic ve Perfect World ücretsiz aksiyon MMORPG Neverwinter’ı tümüyle yerelleştirilmiş olarak Türkiye’de yayınladı
Perfect World ve Cryptic Studios, Wizards of the Coast’un Dungeons & Dragons Forgotten Realms evreninde geçen ve çok beğenilen ücretsiz aksiyon MMORPG oyunu Neverwinter’ın, Türkiye’de yayınlandığını duyurdu. Neverwinter Türkiye’de seslendirmeli eğitim kılavuzu ile beraber tümüyle yerelleştirilmiş olarak oyun severlerle buluşuyor.

Neverwinter şimdi Türkiye'de yayında
Cryptic Studios Yapımcısı ve COO Craig Zinkievich "Oyunumuzun Türkiye’de çok hızlı bir şekilde genişlediğini görmek kesinlikle inanılmaz" dedi. "Neverwinter Türk oyunculardan müthiş ilgi gördü ve Açık Beta sırasında onları ağırlamaktan çok büyük heyecan duyduk. Oyunumuz artık yayına giriyor, Unutulmuş Diyarlar içindeki yolculuğunuza artık gerçekten başlayabilirsiniz! Bize sağladıkları geri dönüşleri doğrultusunda onların ihtiyaçlarına göre oyunu güncelledik ve Neverwinter’ın bugün Türkiye’de tümüyle yerelleşmiş olarak çıkmasından dolayı gurur duyuyoruz. Türk oyuncularımız da ABD'de ve Avrupa'daki oyuncularla aynı anda daha da heyecan verici içeriğin tadını çıkarmak için bekleyebilirler. İlk büyük içerik güncellemesi, Fury of the Feywild , Neverwinter’a 22 Ağustos’ta geliyor ve tüm oyuncularımızın bir an önce oynamaya başladıklarını görmek için sabırsızlanıyoruz!"

Neverwinter destansı zindanları ve hızlı tempolu aksiyon dövüş özellikleri olan, ücretsiz bir aksiyon MMORPG’dir. Oyuncular ikonik kentin canlı tarihini öğrenerek ve birçok düşmanları ile mücadele ederek, büyük Neverwinter kenti ve çevresindeki kırsal alanları keşfederler. Neverwinter ’da oyuncular, kullanıcılar tarafından oluşturulan içerik oluşturma aracı olan Foundry ile kendi görevlerini ve senaryolarını oluşturabilirler. Foundry görevleri ve hikayeleri daha sonra sorunsuz bir şekilde oyun dünyasına entegre edilebilir.

Neverwinter şimdi Türkiye'de yayında
Neverwinter’ın ilk Modülü, Fury of the Feywild , Sharandar’daki Elf karakolunun Fomorianlı Devler tarafından ele geçirilmesi girişimini içeren eden ücretsiz bir içerik genişlemesidir. Bu ücretsiz Modül ile oyuncular Sharandar’ın büyülü ormanlarını keşfedebilecek, Güneş ve Ay Elfler ile oynayabilecek, yeni silah ve nesneler toplayıp, yep yeni ödüller kazanacak, bütün bunları yaparken yeni yaratıklara karşı savaşacaklar. Bütün bu yenilikler ve çok daha fazlası 22 Ağustos’tan itibaren bütün dünya ile aynı anda Türk oyuncularla da buluşacak.

- Basın Bülteni
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 11:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×