Neverwinter Türkiye Lliira Etkinliği Kutlaması

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 5.07.2013 - 15:43
Yeni yoldaş ve binekler geliyor!
Neverwinter ’da etkinlikler son hızla devam ediyor! Bu etkinlik boyunca ham astral elmas kazanımı iki katına çıkarılıyor! Ayrıca ilave güncelleme olarak ZEN Market’e müthiş yoldaş ve binekler geliyor!

Lliira Etkinliği :
8 Temmuz (Pazartesi Saat 20:00) tarihine kadar alacakları günlük görevleri tamamladıkları takdirde, 2 kat fazla ham astral elmas ve benzersiz "Lliira’nın Gözdesi" ünvanı da dahil birçok ödülün sahibi olacaklar. Oyuna hızlı bir giriş yapmak için bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz!

Neverwinter Türkiye Lliira Etkinliği Kutlaması
ZEN Market Güncellemesi:
Ayrıca, Zen Market de sadece sadık, nadir, ürkütücü yoldaşlar ve binekler bulacaklar. Bu haftanın en yenileri: Yaban Domuzu Yoldaşı ve Kaplan Binekleri. Zen Market’e ulaşmak için oyun içindeyken "Y" tuşuna basarak satıştaki tüm nesneleri görebilirler.

Neverwinter Türkiye Lliira Etkinliği Kutlaması
Yapılması Gerekenler:
Henüz oyunu oynamaya başlamadıysanız, register.tr.perfectworld.eu/nw_splash linkine tıklayarak kayıt olduktan sonra http://nw.tr.perfectworld.eu/download adresinden oyunu indirerek giriş yapabilirsiniz!

- Basın Bülteni
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2021 19:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
Neverwinter Türkiye Lliira Etkinliği Kutlaması

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×