New Mutants filminin yeni fragmanı yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 17.07.2020 - 10:20
Vizyon tarihi tam bir yılan hikayesine dönen X-Men yan filmi New Mutants için yeni bir fragman daha yayınlandı. Filmin Comic Con fuarında olacağı açıklandı.

X-Men yan filmi olarak belirtebileceğimiz New Mutants için yeni bir fragman yayınlandı. Vizyon tarihi konusunda tam bir yılan hikayesine dönen film, 2 yılı aşkın bir süredir vizyona girmeyi bekliyor. Öncesinde Marvel ve Fox anlaşması sebebiyle ertelenen film, son olarak Covid-19 sebebiyle vizyona girme şansı yakalayamamıştı. 

New Mutants filminin Comic Con fuarında yer alacağı açıklandı

20th century Fox firması son olarak filmin vizyon tarihini 28 Ağustos olarak açıklamıştı. Farklı bir temaya sahip olan film için ayrıca Comic Con fuarında bir panel düzenleneceği de açıklandı. 23 Temmuz'da düzenlenecek olan bu panele filmin yönetmeni olan Josh Boone katılacak. Daha önce Stuck in Love, Aynı Yıldızın Altında gibi filmlere imza atan yönetmen ayrıca The Stand dizisinin bazı bölümlerinde de kamera arkasına geçmişti. Boone filmi yönettiği gibi New Mutants'ın yazar kadrosu içerisinde de yer alıyor.

Diğer X-Men filmlerine nazaran daha çok korku temasını barındıracak olan New Mutants filminde 5 genç mutantın güçlerini keşfetme yolculuğuna ve gizli bir tesisten kaçma çabalarına tanıklık edeceğiz. 28 Ağustos 2020'de gösterime girecek olan filmde Anya Taylor-Joy, Maisie Williams, Charlie Heaton ve Alice Braga gibi oyuncular yer alıyor. 

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2021 16:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.07.2020 22:58
X-Men'i bir türlü anlamayı beceremeyen firma Fox'tan yeni bir saçmalık daha işte, şu film vizyona girse ne girmese ne? Artık Marvel/Disney cephesi yeni bir X-Men evreni kuracak böyle kalıntı çöplere daha fazla vakit ayrılmasın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
shehzadeMurat31
shehzadeMurat31 19.07.2020 16:06
gına geldi yeni X-men filmlerinden... ilk 3 filmi çok iyiydi... habire yeni film çekip serinin içine ediyorlar... ne gereği var şimdi genç mutantlara ve güçlerini keşfetmelerine?... zaten daha önceki filmlerde görmüştük... X- Men: The Days Of Future Past filminde zaten bu konu işlenmişti... temcit pilavı gibi pişirip önümüze tekrar atmanın anlamı ne?....ilk 3 filmin oyuncu kadrosu, bu yeni filminkinden kat kat kaliteliydi... bu ne lan, Game Of Thrones'un Maisie'sinden X-Men mi izliycez?... X-Men manyakları izlesin... benim için ilk 3 filmden sonra, seri bitmiştir... TV dizisi için olsa amenna... asla sinemada izlenecek bir film değil...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.07.2020 09:10
Biraz daha bekleyip 2.filmle aynı anda vizyona soksunlar.
MK Okuru
MK Okuru 19.07.2020 12:50
İkinci film olmayacak ki.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.07.2020 10:04
3 senedir vizyona girecek şu film.
Kalan Karakter : 300 Gönder
ruyaguclu
ruyaguclu 17.07.2020 13:28
Bu film bayağı iyi olacak
Kalan Karakter : 300 Gönder
New Mutants filminin yeni fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×