New World Order tamamlandı

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
New World Order tamamlandı
Strategy First firması yeni taktiksel takım bazlı FPS oyunu olan New World Order'ın tamamlandığını duyurdu. Oyunda Global Assault Team askerlerini komuta ediyor ve bir grup teröristin dünyayı tehditini engellemeye çalışıyoruz. New World Order'da gerçek hayattan alınma olarak toplam 15 tane silah olacak. Oyunun single player modunda toplam 3 tane zorluk seviyesi olacak, multiplayer olarak da oyun LAN ve Internet üzerinden oynanabilecek...
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 03:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
New World Order tamamlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×