NFS: Hot Pursuit 3 duyuruldu!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
NFS: Hot Pursuit 3 duyuruldu!


EA Games'in E3 basın konferansı başladı ve firma, oyunlarını yavaş yavaş göstermeyi de ihmal etmiyor. İlk video Need for Speed'den geldi. Video itibariyle oyunu fazlasıyla Hot Pursuit'e benzetmiştim. Nitekim video bitimiyle de yanılmadım. Criterion'un yeni oyunu, NFS: Hot Pursuit 3'ün ta kendisi. Video Internet'te eklenir eklenmez sitemizde paylaşacağız. Sanırız NFS, eski günlerine dönüyor...

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 14:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
NFS: Hot Pursuit 3 duyuruldu!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×