NFS: Hot Pursuit'den heyecan verici video

Mahmut Saral
Mahmut Saral 5.11.2010 - 09:59
Vakti geldi, artık düşelim yollara
Burnout serisinin geliştiricisi Criterion Games tarafından hazırlanan yeni NFS oyunu Hot Pursuit için yeni bir video daha yayımlandı. Bu oyunda yer alan haritanın büyüklüğü, Burnout Paradise'dakinden tam 4 kat daha büyük. Hem hırsız, hem de polis araçları olarak oldukça şık modellerin tercih edildiği yapım, aynı zamanda sosyal paylaşım sitelerine de destek veriyor. Hot Pursuit, geçtiğimiz günlerde GamesMaster tarafından incelenmiş ve 93 puana layık görülmüştü. PC ve konsollar için geliştirilen yapım, 16 Kasım'da satışa sunulacak. İyi seyirler.

    


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
NFS: Hot Pursuit'den heyecan verici video

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×