NFS: Hot Pursuit'e 93 puan

Mahmut Saral
Mahmut Saral 4.11.2010 - 10:11
Burnout'un ardından bir başarılı çalışma daha
Ödüllü Burnout serisinin hazırlayıcısı Criterion Games tarafından geliştirilen yeni Need for Speed oyunu Hot Pursuit'in ilk inceleme puanı geldi. Yeni oyunu, GamesMaster dergisi inceledi ve 100 üzerinden 93 puanı layık gördü. Dergi, NFS için "bu oyun, en iyi arcade yarış oyunlarının yapımcılarının ellerinden zafer için tamamen geri döndü" dedi.

Need for Speed Hot Pursuit, PC, PS3, X360, Wii ve iPhone platformları için 16 Kasım'da raflarda olacak.

NFS: Hot Pursuit'e 93 puan
Yorumlar 27
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
NFS: Hot Pursuit'e 93 puan

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×