NFS: Hot Pursuit'in ilk 14 dakikası

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 15.11.2010 - 12:19
Bakalım ynei Need for Speed nasıl başlıyor?
Need for Speed serisinin yeni üyesi NFS:Hot Pursuit bu hafta çıkışını yapacak. Oyunun ilk 14 dakikasını gösteren video ortaya çıktı. Oyun hakkında detaylı olmasa da bizlere bir fikir verebilir. Oyunun demosu kullanıcılardan yoğun ilgi görmüştü. Bakalım Criterion Games Burnout serisindeki başarısını Hot Pursuit'de gösterebilecek mi?


Not: YouTube videosudur. İzlemek için tıklayın.
Yorumlar 28
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
NFS: Hot Pursuit'in ilk 14 dakikası

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×