NFS: Hot Pursuit'in yeni inceleme puanları

Mahmut Saral
Mahmut Saral 9.11.2010 - 15:08
Criterion Games'ten yeni bir kedi-fare kovalamacası
Criterion Games tarafından geliştirilip, EA Games tarafından dağıtımı üstlenilen yarış oyunu NFS: Hot Pursuit'in yeni inceleme puanları geldi. Bu yeni yapımda yer alan harita, stüdyonun geliştirdiği son oyun olan Burnout: Paradise'daki haritadan tam 4 kat daha büyük. Son model arabaların yer aldığını, bunun yanında sosyal paylaşım ağlarına da desteğin verildiği Hot Pursuit, uzun süredir NFS hayranlarının aç olduğu arcade aksiyon duygusunu yeniden sağlayacağa benziyor. PC ve konsollar için hazırlanan yapım, 16 Kasım'da Kuzey Amerika'da raflarda olacak.

NFS: Hot Pursuit'in yeni inceleme puanları

Yeni inceleme puanları:

Computer and Videogames (CVG): 90
Eurogamer. 10 üzerinden 9 puan

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
NFS: Hot Pursuit'in yeni inceleme puanları

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×