NfS: Shift, daha çok hasar alsın

Sami Türk
Sami Türk 15.07.2010 - 16:26
NfS: Shift, daha çok hasar alsın
Need for Speed’in son oyunundaki hasar modelleri göz doldursa da sürüş fiziğine etkisi oldukça yetersiz. Bunu farkeden yarış oyunları hayranı YodaStar, oyun için Damage Mod isimli bir yama yayımladı.

Yamayı yüklemeniz halinde sürüş fizikleri profesyonel oyuncuları hedef alır hale geliyor. Yani lastik patlayabiliyor, hatta yerinden fırlayabiliyor, motor tamamen iflas edebiliyor ya da yürür aksam tamamen kullanılmaz hale gelebiliyor.

Yamayı kurmak için PHYSICSBOOTFLOW.bff dosyasını /pakfiles klasörüne kopyalamanız yeterli. 75 KB boyutundaki modu indirmek için BURAYA tıklayın.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
NfS: Shift, daha çok hasar alsın

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×