NFS ve Dead Space 2, iPhone'a geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 19.10.2010 - 10:38
EA Games'den yeni oyunlar
EA Games, her platform için yeni oyunlar duyurmaya devam ediyor. Şimdi de Need for Speed ve Dead Space 2'nin iPhone/iPod Touch sürümleri yolda.

Dead Space oyunu, Dead Space ve Dead Space 2'den farklı olacak. Söylenenlere göre, bu iki oyunun arasındaki bir zaman diliminde geçmesi bekleniyor. Çıkış tarihi olarak ocak ayı belirtilmiş. Need for Speed: Hot Pursuit ise, önümüzdeki ay satışa sunulacak. Zaten oyunun PC, PS3 ve X360 sürümlerini de önümüzdeki ayın 16'sında raflarda göreceğiz.

NFS ve Dead Space 2, iPhone'a geliyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
NFS ve Dead Space 2, iPhone'a geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×