NHL 21 tanıtıldı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 25.08.2020 - 01:11
EA Sports tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanacak olan buz hokeyi oyunu NHL 21 tanıtıldı.

Geliştirici EA Sports ve yayıncı Electronic Arts, buz hokeyi oyunu NHL 21'i tanıttı. 16 Ekim 2020 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya çıkacak oyun PlayStation 5 ve Xbox Series X'te geriye uyumluluk ile oynanabilir olacak. Ancak yeni nesil konsollara özel bir sürüm çıkmayacak.

PlayStation Store ve Microsoft Store'da ön siparişe açılan oyunun Standard sürümü PlayStation Store'da 499,90 TL (EA Play ile 449,91 TL), Microsoft Store'da 497,50 TL (EA Play ile 447,75 TL) fiyat etiketine sahip. Ancak oyunun Deluxe sürümünü satın almak istiyorsanız PlayStation Store'da 599,90 TL (EA Play ile 539,91 TL), Microsoft Store'da ise 597,00 TL (EA Play ile 537,30 TL) ödemelisiniz. Bu arada oyunu ön sipariş ile satın alan kullanıcılar iki adede kadar HUT Diamond oyuncu seçimi paketine, Be A Pro deneyim puanı takviyesine, bonus nitelik ve uzmanlık puanlarına ve 1 Hokey çantasına erişim sağlayabilecek.

NHL 21 tanıtıldı

NHL 21, 16 Ekim'de PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya çıkacak

NHL 21’de bu yıl, ligin çığır açan yenilikçilerinden esinlenilen hareketleri yapabileceksiniz. Genişletilen ve yeniden tasarlanan Be A Pro modu, ligin en iyi oyuncularından biri olma yolculuğunu her zamankinden daha sürükleyici bir hale getiriyor. Teknik kadroyla ilişkilerinizden sponsorluk anlaşmalarınıza ve maaşınıza kadar tüm detayları şekillendiren dinamik diyalog sistemiyle birlikte takım arkadaşlarınızla buz pistinin dışındaki etkileşimleriniz bile maçtaki kimyanızı etkileyecek.

Öte yandan NHL 21’de HUT maçlarına hızlıca katılmanızı, başarıları toplamanızı ve güzel gollerle ödülleri açmanızı sağlayan yeni HUT RUSH modu bulunuyor. Her gol aynı güzellikte değildir. NHL 21, maça damga vuran ve iyi oyuncuları büyük oyunculara dönüştüren hareketlerin farkına varıyor.

NHL 21, 16 Ekim 2020 tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series X sürümleri ise konsolların çıkış gününde erişilebilir olacak. Son olarak oyunun yayınlanan çıkış fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz. Fragmanda gözünüze çarpan detaylar olursa, yorumlarda bizimle paylaşın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 02:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
NHL 21 tanıtıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×