Ni No Kuni 2'den erteleme haberi geldi

Ni No Kuni 2'den erteleme haberi geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 13.12.2017 - 10:41
Oyunun yeni çıkış tarihi açıklandı

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom için bugün beklemediğimiz bir haber geldi. Deneyimli JRPG firması Level 5'ın geliştirdiği Ni No Kuni II: The Revenant Kingdom'ın ertelendiği açıklandı. ilk oyunun izinden giden dinamikleri ile özellikle türü seven oyuncuların büyük bir merakla beklediği oyun için neyse ki yeni bir tarih verildi.

Ni no Kuni 2 ile masal gibi bir atmosfere dalıyoruz

Daha önce 19 Ocak 2018 olarak açıklanan çıkış tarihi Mart ayına kaydırıldı. Bandai Namco firması yaptığı açıklama ile oyunun yeni çıkış tarihinin 23 Mart 2018 olduğunu duyurdu. Ertelenme sebebi olarak ise Level 5'ın oyun üzerinde titizlik ile çalıştığı ve oyunun geliştirme süreci gösterilmiş. Bu sebeple yapım ekibinin bira daha süreye ihtiyacı olduğu da belirtilmiş.

Açıkçası ertelenme haberine biraz üzülsem de yapım ekibine olan inancımın tam olduğunu da belirtmeliyim. ilk oyundan çok daha iyi bir maceranın bizi beklediğini düşünüyorum. Ayrıca tamamen yeni bir karakter üzerine odaklanacak olan Ni No Kuni II: Revenant Kingdom'da yine Hayao Miyazaki etkilerini göreceğiz. Oyunun PS4 dışında PC için de geliştirildiğini hatırlatalım. Seslendirme kadrosu için yayınlanan video ise şu şekilde;

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 09:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 14.12.2017 02:22
Martta çıkar mı oyun arkadaş rakipleri var.Martta çıkıcak oyunlara bakmamışlar mı bunlar.Oyuncu eldeki parasını o oyunlara yatırıcak bunu neden alsınlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2017 12:51
Yaza kadar önü var Hazirana kadar çıksın da yeter bekleriz efendim
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×