Ni No Kuni II: Revenant Kingdom için yeni bir oynanış videosu geldi

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom için yeni bir oynanış videosu geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 1.02.2018 - 14:14
Oyunun teması oldukça güzel.

Oyunculara masalsı bir macera yaşayan Ni No Kuni serisi, Ni No Kuni II: Revenant Kingdom ile birlikte sahip olduğu hikayeyi sürdürmeye devam edecek. Bandai Namco'nun sağladığı destek sayesinde oyunu geliştiren Level - 5 stüdyosu, oyun için bu sefer yeni bir oynanış videosu daha yayınladı. Yayınlanan videoda hikayenin geçtiği şehirlerin olduğu sahneler ve karakterlerin dövüştüğü sahneler göze çarpıyor. Geliştiriciler daha öncesinde yeni oyunda farklı dövüş dinamikleri ile karşılaşacağımızı belirtmişti. Ancak bu dinamiklerin tam olarak neye benzeyeceğini ve oyunun ilerleyen dakikalarda nasıl şekilleneceğini hala bilmiyoruz. Hayao Miyazaki'nin de yapım ekibinde bulunduğu oyunda bu sefer ünlü manga çizerinin etkilerini daha fazla göreceğimiz söyleniyor.

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom için yeni oynanış videosu yayınlandı

İki kere ertelenen oyun, 23 Mart 2018 tarihinde karşımıza çıkacak. Ertelenme sebebi olarak oyunun uzayan geliştirme sürecini gösteren Level - 5 stüdoysu, oyuncuları memnun etmek için sıkı bir şekilde çalışıyorlar. Kendine has  tarzı ve grafik yapısı ile diğer oyunlardan daha farklı bir köşede duran Ni No Kuni II: Revenant Kingdom, PlayStation 4 platformunun yanında PC platformu için de çıkacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 23:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×