Nickelodeon All Star Brawl'dan oynanış videosu geldi

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 9.09.2021 - 15:44
Nickelodeon'un geniş evreninde geçen, Super Smash Bros benzeri bir oyun olan Nickelodeon All Star Brawl'dan oynanış videosu geldi.

Oyunun geliştirici ekibi Ludosity ve yayıncı taraf olan GameMill Entertainment, Nickelodeon All Star Brawl için bir oynanış videosu yayımladı. Videoda, Ludosity ekibinin karakter tasarımcısı ve programcısı olan Taddeus Crews, yaklaşmakta olan dövüş oyunlarını tanıtmak için Sünger Bob ve Patrick'i gösteriyor.

Nickelodeon All Star Brawl'dan oynanış videosu geldi

2021'in Temmuz ayında duyurulmuş olan yapım, adeta bir Super Smash Bros oyunu gibi; fakat Nickelodeon karakteri ile birlikte. Nickelodeon'un geniş evreninden güçlü bir kahraman kadrosuyla karşımıza çıkan yapım; Sünger Bob Kare Pantolon, Ninja Kaplumbağalar, Lincoln Loud, Danny Phantom, Patrick ve benzeri çizgi filmlerdeki yıldız karakterler ile yüzleşeceğimiz bir dövüş oyunu. Karakterlerin kişiliklerinden ilham alan ve her bir karakterin kendisine özel hamle setleri de dahil; saldırı stillerine de sahip oldukları yapım, her karakterde kendine özgün bir oynanış stili vaat ediyor.

Nickelodeon All Star Brawl'dan oynanış videosu geldi

Oynanabilir karakterler arasında: Sünger Bob'tan Patrick, Sandy, Sünger Bob gibi isimler yer alırken, Ninja Kaplumbağalar - Michelangelo ve Leonardo, Aaahh!!! Real Monsters'tan Oblina, Invader Zim ve daha fazlasının yer aldığı belirtiliyor. Ayrıca oyun, Nickelodeon hayranlarının yakından tanıdığı ve çok sevdiği bazı çizgi filmler olan; Sünger Bob Kare Pantolon'dan Deniz Anası Tarlası ve Ninja Kaplumbağalar'dan Teknodrom gibi 20 adet çizgi film temalı seviye barındırıyor. İster tek başınıza, isterseniz de arkadaşlarınız ile birlikte çok oyunculu bir şekilde dövüşebileceğiniz Nickelodeon All Star Brawl'ın oynanış videosuna, aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 06:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nickelodeon All Star Brawl'dan oynanış videosu geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×