Night in the Woods, Epic Store'da ücretsiz

Özgür Deveci
Özgür Deveci 27.12.2020 - 20:23
Oyuncuların uzun bir süredir gözdesi haline gelen Epic Games Store'da günün ücretsiz oyunu belli oldu.

Oyuncuların uzun bir süredir gözdesi haline gelen Epic Store'da günün ücretsiz oyunu belli oldu. Infinite Fall tarafından geliştirilen ve Finji tarafından yayınlanan hikaye anlatımı tabanlı macera platform oyunu Night in the Woods, 28 Aralık Pazartesi günü Türkiye saati ile 18:59'a kadar ücretsiz olarak dağıtılacak. Her bir oyun 24 saat boyunca alınabilir olacak ve bir kez aldıktan sonra sonsuza dek sizde kalacak.


Ayrıca Epic Games Store'da Yılbaşı Tatili indirimleri devam ediyor. 7 Ocak Perşembe günü Türkiye saat ile 19:00'a kadar %75'e varan tasarruf teklifleri, 15 gün boyunca ücretsiz oyunlar ve sınırsız 60 TL değerindeki kuponlar seni bekliyor. Kampanya kapsamında yer alan oyunların tam listesine buradan göz atabilirsiniz.

Night in the Woods, Epic Store'da ücretsiz

Macera platform oyunu Night in the Woods, Epic Store'da ücretsiz

Night in the Woods, üniversiteyi yarıda bıraktıktan sonra arkadaşlarına ve ardında bıraktığı kasabaya geri dönen karakteri konu alan bir macera oyunudur. Oyunda kırıp dök, bas çal, takıl, gezip dolaş ve sana yönelik olmayan şeyleri keşfet. Evine; yani Possum Springs'e dön.

Night in the Woods

Üniversiteyi bırakan Mae Borowski, eskiden bir maden kasabası olan harap olmuş Possum Springs'e dönerek eski amaçsız hayatına devam etmek ve arkasında bıraktığı arkadaşlarıyla bağlarını yeniden kurmak ister. Ancak hiçbir şey eskisi gibi değildir. Yetiştiği kasaba artık farklıdır, arkadaşlarıysa büyümüş ve değişmiştir. Yapraklar yere düşüyor, rüzgar ise gittikçe daha soğuk esiyordur. Işık ortadan kaybolduğunda garip şeyler olmaya başlamıştır. Ve ormanda bir şey vardır. Mae'nin büyüdüğü kasabaya ve öteki taraftaki karanlığa yaptığı yolculuğa katıl. Night in the Woods, tanışılacak onlarca karakter ile renkli bir dünyada yapılacak onlarca şey içeren ve keşif, hikaye ve karakter odaklı bir macera oyunudur.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 03:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.12.2020 11:40
"Gerek grafik olsun gerek konusu vs çok kral oyun herkesin kütüphanesinde olmalı bu fırsat kaçmaz" diyeceğim bir oyun verse şaşarım zaten. Şaka gibi çöp adam çizmiş oyun diye iteliyorlar..
MK Okuru
MK Okuru 28.12.2020 22:26
14:55, 12:57 arkadaşlarım, düşmeyin bu tuzaklara ya.. Olabilir mi böyle bir adam?
MK Okuru
MK Okuru 28.12.2020 18:44
Başka platformlar bedava ne verdi de epic'i eleştiriyorsun. Steam "PAC-MAN" oyununu anca bedava verebildi. Pac man yahu şaka gibi. Epic yeni çıkmış "A Total War Saga: TROY" gibi bir oyunu bedava verdi. Hangi platform bırak bedavayı böyle bir yeni oyuna indirim eder. Nankörlük böyle bir şey.
MK Okuru
MK Okuru 28.12.2020 14:55
Gta 5 verdi, Civilization 6 verdi. Daha ne versin?
MK Okuru
MK Okuru 28.12.2020 12:57
şaka mısın birader her gün gtaV seviyesinde oyun mu verecek iyi cyberpunk dağıtsın o zaman millete
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.12.2020 13:03
Bedava oyun Cyberpunk dan tatlıdır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Night in the Woods, Epic Store'da ücretsiz

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×