1/2

Night Watch

Anıl İşal
Anıl İşal 3.06.2010 - 12:31
Aydınlığın askerleri son görev için geliyor.
Yer Moskova. Karanlık ve aydınlık güçler arasında orta çağda yapılan ateşkesin ardından ortaya çıkan çatışmalar, iki tarafın arasında acımasız ve kanlı savaşlarla sürmesine neden olmaktadır. Her iki orduda eşit güçte olduklarından bir türlü galip ortaya çıkamaz ve ateşkes ilan edilir.

Ateşkesin en önemli şartlarından birisi kimse kendi isteği dışında zorla bir taraftan diğerine geçirilmeyecektir. Bu şart Aydınlık tarafın askerleri olan Night Watch tarafından denetlenecektir. Başlarında Boris olarak tanınan Büyük Lord Gesser olan Night Watch'lar doğa üstü güçleri olan askerlerdir.Şekil değiştirebilirler, büyü yapabilirler, gece karanlığında nöbet tutarlar ve insanları ateşkesi bozmak isteyen Karanlık Güçlerden korurlar.

Karanlık Güçlerin askerlerinin başında Zavulon vardır ve bu askerlere Day Watch denir ve onlar da ateşkesi korumaktadırlar. Bu şekilde büyük ateşkes yüzyıllarca korunmuştur...

Ancak yıllardır süren ateşkesin arkasında büyük bir nefret ve güvensizliğin beslediği çok eski bir kehanet bulunmaktadır. The Great Other -"Beklenen" bir gün gelecek ve yüzyıllardır kurulmuş dengeleri alt üst edecektir. Efsaneye göre "O" karanlık güçlerin tarafında büyüyecek ve dünyada yeni ve çok daha büyük bir savaşı başlatacaktır. Bu savaş büyük bir felaketin başlangıcı olacaktır... Ve zaman gelmiştir!

Tam Zamanı

Rusya'nın modern bilim kurgu yazarı Sergei Lukyanenko’nun aynı adlı kitabından uyarlanan Night Watch'ın yapımcılığını Blitzkrieg ve Silent Storm'dan hatırlayacağınız Nival Interactive üstleniyor. Oyunda "diğerleri" diye tabir edilen aydınlık ve karanlık taraf arasındaki dengeyi koruyan bir grubun üyesiyiz.Ancak oyunda iyi veya kötü tarafı seçmek bizim elimizde.
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×