NightCry, 29 Mart'ta oyunculara sunulacak!

İsmet Ergül
İsmet Ergül 22.03.2016 - 13:43
Clock Tower'ın yaratıcısından yepyeni bir deneyim
Nude Maker'ın geliştirdiği NightCry, ilk olarak Project Scissors olarak oyunculara duyurulmuştu. Japon korku oyunlarını seven oyuncular için rüya gibi bir ekibin buluştuğu Project Scissors'da, ilk 2 Clock Tower oyununun yaratıcısı Hifumi Kono yer alırken, Silent Hill'in canavarlarının yaratıcısı Masahiro Ito da bulunuyor. Oyunculara bitmek, tükenmek bilmeyen bir hayatta kalma atmosferini sunacaklarını belirten ekip, son zamanlar da bünyesine 'Garez'in yönetmeni olan Takashi Shimizu'yu da aldı. Anlayacağınız, NightCry gerçekten de oyuncuların beklediği korku oyunu olarak karşımıza çıkacak.


Playism ve Steam üzerinden 29 Mart'ta satışa sunulacak olan NightCry, bizlere beklediğimiz deneyimi sunacak gibi görünüyor!

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 12:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2016 09:59
son zamanlarda gördüğüm en kötü grafikli oyun. Korku oyunlarını zaten pek sevmem. SÖyleyeceklerim bu kadar :)
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2016 16:21
Bu oyun AAA oyun değil.Indie oyun.Kısıtlı bütçeyle yapılmış bir oyun.Unity Engine ile yapılan hemen hemen her oyunun grafikleri böyle.(Tabi Dreamfall Chapters bir istisna.)Amnesia ilk çıktığında da herkes ''grafikleri çok kötü,oynanmaz'' gibi şeyler söylemişti. Bu, oyunun övülmesinin önüne geçemedi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2016 01:19
Kesinlikle Clock Tower efsane bir oyun.Döneminde bile eşsiz bir oyundu.Günümüz Amnesia, Outlast, Alien - Isolation gibi ''Kaç, Saklan, Hayatta Kal'' mantığına dayalı oyunların temelini oluşturmuştu.Oyun hem Survival Horror oyunlarının ilk örneklerindendi hem de psikolojik korkuyu başarıyla işlemişti
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.03.2016 20:06
Bence clock tower inanılmaz ötesi bir oyundu.Onun onda birini yaparlarsa ve capcom dağıtıtsa yemede yanında yat
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.03.2016 15:01
Fragman gayet ürkütücü görünüyor.Jumpscare'lardan bol bol tadacağız galiba.Gerçi oyunun atmosferi de oldukça karanlık,boğucu ve ürkütücü görünüyor.PS2 zamanında ne korku oyunları oynardık.Bu oyun da gerek atmosferi gerek grafikleriyle bana onları anımsattı.Old school ve modern iç içe. Daha ne olsun?
Kalan Karakter : 300 Gönder
NightCry, 29 Mart'ta oyunculara sunulacak!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×