NightCry, baharda oyunculara sunulacak

İsmet Ergül
İsmet Ergül 4.03.2016 - 13:15
Clock Tower yeniden hayat buluyor
Nude Maker'ın geliştirdiği NightCry, ilk olarak Project Scissors olarak oyunculara duyurulmuştu. Japon korku oyunlarını seven oyuncular için rüya gibi bir ekibin buluştuğu Project Scissors'da, ilk 2 Clock Tower oyununun yaratıcısı Hifumi Kono yer alırken, Silent Hill'in canavarlarının yaratıcısı Masahiro Ito da bulunuyor. Oyunculara bitmek, tükenmek bilmeyen bir hayatta kalma atmosferini sunacaklarını belirten ekip, son zamanlar da bünyesine 'Garez'in yönetmeni olan Takashi Shimizu'yu da aldı. Anlayacağınız, NightCry gerçekten de oyuncuların beklediği korku oyunu olarak karşımıza çıkacak.

Kickstarter üzerinden bağışlarla gelişen NightCry projesinin bahar aylarında PC oyuncularına sunulacağı bugün açıklandı. Eğer eski korku oyunlarını özlediyseniz ve de Japon sinemasının korku filmlerine bayılıyorsanız, NightCry'ı kesinlikle takip edin.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 11:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2016 19:56
Bu oyun Ps Vita icin gelistiriliyordu iptalmi oldu acaba?
Kalan Karakter : 300 Gönder
NightCry, baharda oyunculara sunulacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×