Nihayet Bulletstorm'un ilk ekran görüntüleri

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Nihayet Bulletstorm'un ilk ekran görüntüleri
People Can Fly ve Epic Games tarafından geliştirilip, EA Games tarafından dağıtımı üstlenilen yeni FPS oyunu Bulletstorm için ilk ekran görüntüleri yayımlandı. Yapımcı firmaların önceki oyunlarındaki gibi yine gerçek dışı öğelerin fazlasıyla yer aldığı bu yeni yapım, Game Informer'da ortaya çıkmıştı. Görüntülere ulaşmak için buraya tıklayın.

Bulletstorm'un, PC, PS3 ve X360 platformları için 2011'de çıkması bekleniyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 14:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nihayet Bulletstorm'un ilk ekran görüntüleri

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×