NikeFuel Missions bizlerle

NikeFuel Missions bizlerle

Berkant Jeff Akarcan
Berkant Jeff Akarcan 12.12.2012 - 06:46
Gerçek hayatta hareket edin, oyun dünyasında kazanın
Dün sizlerle paylaştığımız, Nike+ cihazlarıyla oynanacağı açıklanan ve gerçek dünyadaki hareketliliğinizin direkt olarak içeriğine yansıyacağı açıklanan Nikefuel Missions oyunu bugün piyasaya çıktı.

NikeFuel Missions bizlerle
Buzul çağının fethettiği bir dünyada geliştirdiğiniz karakteriniz ile hayatta kalmaya çalışıyorsunuz Nikefuel Missions'da, oyunun işleyişi ise çok basit.

Üyeliğinizi yarattıktan sonra Nike+ cihazınızı eşleştiriyorsunuz, ilk görevinizi alıyorsunuz ve süre başlıyor. Her görevin süresinin ve hedeflerinin farklı olduğu Missions'da, verilen görevi (koşmak olur, yürümek olur) başarıyla yerine getirdikten sonra cihazınızı oyun ile senkronize ediyorsunuz ve bir sonraki göreve geçiyorsunuz. Görevlerdeki başarılarınız ile karakteriniz gelişiyor ve hikaye biraz daha ilerliyor.

Nike+ Missions'u oynamak için öncelikle bir iPhone veya Android'li bir telefona ihtiyacınız var. Daha fazla entegrasyon isterseniz de hareketlerinizi kaydedebilmek için de Nike+ FuelBand, Nike+ SportWatch veya Nike+ destekleyen bir ayakkabıya ihtiyacınız var. Öte yandan iPod Nano ve Kinect üzerindeki Nike+ uygulamaları ile de oyunu oynayabiliyorsunuz.

NikeFuel Missions'ı oynamak için: http://missions.nike.com/en_US
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 01:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×