Banner Resmi

Ninja Gaiden

Umut Ersaraç
Umut Ersaraç 3.06.2010 - 12:31
İpucu
Ektra kostümler için - Oyunu "Normal" veya "Hard" modda bitirin. Daha sonra "New Game" yazısı seçliyken Sol tetiğe basılı tutun.Ayrıca oyunu "Very Hard" modda bitirin böylece "Fiend" isimli bir kostüm kazanacaksınız.

Başlangıç kostümü için - "New Game" seçiliyken Sol ve Sağ tetiğe basılı tutarak A'ya basın. Böylece oyun boyunca mavi kostümü kullanacaksınız.

"Plasma Saber" için - Oyunu "Normal" modda bitirin.

Bütün oyun içi videolar ve "Very Hard" modu için - Oyunu "Normal" veya "Hard" modda bitirin.

Oyunu yeniden başlatmak için - Oyun sırasında Start ve geri tuşlarına basın. Böylece ana menüye geri dönersiniz.

Tahta kılıcı güçlendirmek için - Kılıcı "Unlabored Flawlessness" haline gelene kadar upgade edin. Böylece elinizdeki o tahta kılıç gerçek bir silah haline gelecektir.

Bölüm 11: Imperial City Infiltration'daki gizli eşyalar için - Hans Bar'a gelin ve kapının önünde durun. Daha sonra 180 derece dönün önünüzde bir sokak göreceksiniz. Duvarda iki adet maviçizgi olması gerekiyor. Eğer o duvarlar arasında önce sol duvara, sonra sağ duvar, sonra tekrar sol duvara ve oradan da platforma atlarsanız orada birkaç eşya göreceksiniz. Bu objelerden biri sizin sağlığınızı tamamlayacak.
Ninja Gaiden

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×