Ninja Theory'nin yeni oyunu Bleeding Edge'in alfası başlıyor

Furkan Güler
Furkan Güler 18.10.2019 - 11:49
Seçildiyseniz, şanslısınız.

Geride bıraktığımız E3 2019 fuarında duyurulan ve sonrasında uzun bir süredir sessizliğe gömülen Bleeding Edge kanadından yeni bir haber geldi. Geçtiğimiz sene Microsoft tarafından satın alınan oyunun geliştiricisi Ninja Theory, Bleeding Edge'in alfası için tarih verdi. 24 Ekim tarihinde başlayacak olan alfa sürecine sadece Windows 10 ve Xbox One sahipleri girebilecek. Xbox Insider programına dahil olan bazı oyunculara davet gönderen Microsoft, ilk etapta belirli sayıda oyuncunun oyunu denemesini istiyor. Alfa sürecinde oyunculardan kontrolcü desteğini, ve Xbox One / PC arasında çapraz platform desteğini test etmesini isteyen geliştiriciler, tüm geri dönüşleri inceleyeceklerini belirtiyorlar. Xbox Play Anywhere özelliği sayesinde çapraz platformda oyunu kaydetme özelliğini de aktif edecek olan geliştiriciler, arka planda kompleks bir yapı geliştiriyorlar.

Ninja Theory'nin yeni oyunu Bleeding Edge'in alfası başlayacak

Arenada 4v4 olarak çevrimiçi bir şekilde oynanan yapımın ne zaman çıkacağı henüz belli değil. Overwatch'a benzer yapısıyla oyuncuların dikkatini çeken oyunda herhangi bir hikaye modu olması düşünülmüyor. Son olarak üçüncü şahış bakış açısıyla oynanan oyunun mekanikleri, tamamen arena dövüşleri üzerine oturtulacak. Umarız Ninja Theory, yeni oyunuyla sevenlerini memnun edebilir.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2021 21:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ninja Theory'nin yeni oyunu Bleeding Edge'in alfası başlıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×