Ninja Theory'nin yeni oyunu Project Mara duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 27.01.2020 - 00:12
Yeni nesile yoğun bir şekilde hazırlanan Ninja Theory'nin yeni oyunu project Mara'dan ilk bilgiler geldi

Daha önce yapmış oldukları başarılı projeler ile adından sık sık söz ettirmeyi başaran Ninja Theory, sürpriz bir şekilde yeni oyunları Project Mara'nın duyurusunu da gerçekleştirdi. Firmanın klasik olarak yayınladıkları yapımcı günlükleri videosunda bazı gelişmelerin yanı sıra Project Mara videosuna da yer verildi.

Ninja Theory'nin yeni oyunu Project Mara duyuruldu

Henüz hangi platformlar için geliştirildiği resmi olarak açıklanmasa da yeni nesile geleceğini tahmin etmenin çok da zor olmadığı Project Mara, firmanın yeni bir hikaye anlatım tekniği deneyeceği bir oyun olacak. Bu konuda ne kadar başarılı olduklarını yaptıkları oyunlar ile gösteren ve Hellblade oyunu ile bu durumu perçinleyen firma, project Mara kod isimli oyunda da mental hastalıklar üzerine yoğunlaşacak. 

Gerçekte yaşanmış olan bazı olaylara dayanan yapımda aklın yol açabileceği korku ve dehşeti mümkün olduğunca gerçek bir şekilde anlatmak istedikleri de belirtilmiş. Deneysel bir oyun olacağı da belirtilen Project Mara ile ilgili yeni bilgilere bu yıl içerisinde yer verilecek. Aşağıdaki yapımcı günlüğü videosunun 6. dakikasında Project Mara teaser videosuna göz atabilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2021 18:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2020 15:21
hellblade in muhteşem bi dövüş sistemi vardı.oynarken dark soulsta olsaydı diye düşünmeden edemiyor insan.dövüş sahneleri de o kadar azdı ki tadını çıkartamadık
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2020 11:08
Günaydın yeni mi haberiniz oldu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2020 03:53
Hellblade düşük bütçe ile yapılan her konuda zirvede bir oyundu tek kelimeyle efsaneydi. Ninja Theory başarılı bir şirket o yüzden bu oyundan ümitliyim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2020 00:51
Sanırım artık Ninja Theory'nin yeni çıkacak tüm oyunlarında ana karakter Senua'ya benzeyecek. Karakter de dişlerini göstermese olmuyor. Hellblade'de de Senua sanki diş macunu reklamındaymış gibi sürekli dişlerini gösteriyordu. "Tamam anladık! Güzel diş modelliyorsunuz!" mu diyelim?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ninja Theory'nin yeni oyunu Project Mara duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×