Nintedo, Wii U'dan vazgeçmedi

Can Furkan Gözütok
Can Furkan Gözütok 22.06.2014 - 12:59
Konsolu ateşleyecek oyunlar yolda
Donanım açısından yeni nesilden bir hayli güçsüz bir cihaz olarak karşımıza çıkan Wii U, uzun süredir oyun piyasasında bulunmasına rağmen, gerek oyun gerekse konsol satışları açısından Nintendo'nun yüzünü bir türlü güldüremedi. Buna rağmen Nintendo Amerika'nın başkanı Reggie Fils-Aime, Wii U'yu terk etmeyeceklerini açıkladı.

Nintendo 3DS'in sancılı çıkış sürecini örnek veren Fils-Aime, bu sürecin sanılanın aksine fiyat indirimiyle değil, Super Mario 3D Land ve Mario Kart 7 gibi oyunların çıkmasıyla bittiğini belirtti ve Wii U'nun " uzun bir ömre" sahip olduğunu, konsol için birbirinden özel içeriklerin yolda olduğunu söyledi. Super Mario 3D World ve Mario Kart 8'in konsolu toparlama sürecine yönelttiğini belirten Fils-Aime; Hyrule Warriors, Super Smash Bros. ve geçtiğimiz E3'te duyurulan Splatoon gibi oyunların, konsolu ateşleyeceğini dile getirdi.

Nintedo, Wii U'dan vazgeçmedi
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2022 18:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintedo, Wii U'dan vazgeçmedi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×