Nintendo 3DS, 20 Kasım'da Japonya'da mı?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 15.09.2010 - 13:15
Elde 3 boyutlu oyun deneyimi geliyor
Andriasang'in bildirdiğine göre bir Japon şirketinin çalışanı, Twitter hesabında bilgi paylaştı ve Nintendo 3DS'in 20 Kasım'da Japonya'da çıkabileceğini öne sürdü.

Nintendo'ya baktığımızda ise, bu ihtimalin pek gerçekçi olmadığını görüyoruz. Zira Nintendo, bu yeni konsolunu ve ona çıkacak olan oyunları, 2011'den önce piyasaya sunmayı düşünmüyor.

Nintendo DS'in evrim geçiren yeni modeli olan 3DS, üç boyutlu oyun ve film deneyimleri sunacak. Üstelik bunu 3D gözlüğe gerek duymadan da yapabilecek. 3DS, oyun çevrelerince merakla bekleniyor.

Nintendo 3DS, 20 Kasım'da Japonya'da mı?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo 3DS, 20 Kasım'da Japonya'da mı?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×