Nintendo 3DS cihazlarınızda mavi ekran görmeye hazır mısınız?!

Alperen Yüksel Altuğ
Alperen Yüksel Altuğ 3.01.2016 - 15:20
Linux'tan sonra Windows denemeleri...
Hatırlayacak olursak, geçtiğimiz hafta sizlere sunduğumuz bu haberimizde; Sony firmasına ait olan PlayStation 4 cihazına Linux işletim sistemi kurulduğunu belirtmiştik. Bugün ise, farklı bir platform olan Nintendo firmasına ait Nintendo 3DS cihazına kurulan Windows 95 işletim sistemi herkesi şaşırttı.

Shutterbug20001 isimli bir kişi, Microsoft firmasının yaklaşık olarak 20 yıl önce kullanıma sunduğu Windows 95 işletim sistemini, 2011 yılında piyasada yer alan Nintendo 3DS cihazında çalıştırmayı başardı. Şu an için kısa bir video yayınlayan isim, yalnızca açılış ekranını gözler önüne serdiğini görmekteyiz. Nintendo 3DS cihazlarınızda mavi ekran görmeye hazır mısınız?!

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 21:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.01.2016 20:26
Alperen Yüksel Altuğ, umarım eleştiriye açıksındır ve dikkate alırsın.

"...Sony firmasına ait olan PlayStation 4 cihazına..." gibi cümleler çok basit duruyor ve her habere böyle giriyorsun. Az bilinen bir şey olsa anlarım, ama bu tip firmalarda cümle, acayip basit duruyor. Kolay gelsin.
alperen.altug
alperen.altug 4.01.2016 14:50
Tabi ki, dediklerinizi göz önüne alacağım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.01.2016 19:48
Eski haber yıllar önce yapıldı bu siz yeni duymuşsunuz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.01.2016 18:27
Sayenizde bütün hack haberlerini sizden öğreniyorum diğer hack sitelerini takip etmeye gerek kalmadı çok saol merlinin kazanı butur haberlerini eksik etmeyin bizim kitleyide dusueniz güzel.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo 3DS cihazlarınızda mavi ekran görmeye hazır mısınız?!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×