Nintendo 3DS, çok büyük bir değişikliğe gebe

Can Furkan Gözütok
Can Furkan Gözütok 2.09.2014 - 22:07
Yıllardır beklenen haber sonunda gelebilir
Geçtiğimiz ahfta gerçekleşen yeni Nintendo 3DS modellerinin duyurulmalarının ardından, bugün ise Nintendo'nun el konsolu hakkında çok ilginç bir iddia ortaya atıldı.

Nintendo 3DS, çok büyük bir değişikliğe gebe
Nintendomination isimli bir Twitter kullanıcısı, yeni Nintendo 3DS'lerin region-free olacağının, yani konsollarda bölgesel kilitlerin bulunmayacağının sinyalini verdi. Aslına bakılırsa bu tutum, pek de Nintendo'ya göre değil çünkü Nintendo'nun, senelerdir çıkardığı her konsol, bölgesel kilitlere sahipti.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 20:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo 3DS, çok büyük bir değişikliğe gebe

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×