Nintendo 3DS oyunları için beklemek gerek

Mahmut Saral
Mahmut Saral 4.08.2010 - 17:50
Nintendo, aceleye getirmek istemiyor

Nintendo'nun ilk kez E3 fuarında görücüye çıkardığı el konsolu Nintendo 3DS'in net çıkış tarihi henüz belli değil. Üzerinde kameralar bulunduran, 3 boyutlu film ve oyun oynatabilme gibi özelliklere sahip olan cihaz, fazlasıyla dikkat çekti.

Peki bu konsola ve hemen ardından oyunlarına ne zaman kavuşacağız? Zira 3DS için şimdiden Resident Evil, Street Fighter ve Metal Gear Solid gibi oyunlar geliştirilmeye başlandı, ilk görüntüleri de yayımlandı. Nintendo'dan gelen açıklama, biraz daha beklememiz gerektiğini işaret ediyor. Zira bu mâli yıl içinde hiç bir 3DS oyunu piyasaya sürülmeyecek. Bu da büyük ihtimalle konsolun bu mâli yılda çıkmayacağını gösteriyor.

 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo 3DS oyunları için beklemek gerek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×