Nintendo 3DS XL yeni temasıyla geliyor

Hakan Bozdemir
Hakan Bozdemir 18.04.2013 - 14:42
Luigi yeniden bizlerle
Mario & Luigi: Dream Team oyunu beraberinde Luigi temalı özel yapım 3DS XLlar'ı da beraberinde getiriyor fakat bu paket şimdilik Japonya'da satışa sunulacak.

Nintendo 3DS XL yeni temasıyla geliyor
18 Temmuz tarihinde çıkacak olan ve "Nintendo 3DS LL Luigi 30th Anniversary Pack" diye adlandırılan paket Luigi temalı 3DS XL'lı ve SD kartın içine yüklenmiş Mario & Luigi: Dream Team oyunla beraber çıkış yapacak. Fiyatı henüz belirlenmedi.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 21:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo 3DS XL yeni temasıyla geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×