Nintendo 3DS'e çıkış tarihi

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 27.09.2010 - 11:35
3 boyutlu DS ne zaman geliyor?

Alman gazetesi Bild'e göre, Nintendo, 3 boyutlu konsolu 3DS'i 11 Kasım'da Japonya'ya sunmaya hazırlanıyor. Gazeteye göre konsolun Avrupa çıkış tarihi ise 2011 ilkbahar ayları.

Nintendo 3DS'e çıkış tarihi

Avrupa fiyatının 200€ olması beklenen konsolun ilk oyunlarının Mario Kart 3D, Zelda: Ocarina of Time 3D ve Professor Layton and the Mask of Miracle olacağı da gelen haberler arasında.

Nintendo daha önce 3DS'in bütün büyük bölgelerde 2011 finansal yılının sonunda bulunabileceğini söylemişti. Ancak henüz Kuzey Amerika için bir çıkış tarihi ya da fiyat verilmiş değil. Nintendo'nun çıkış tarihleriyle ilgili bir basın toplantısını 29 Eylül Çarşamba günü yapması bekleniyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo 3DS'e çıkış tarihi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×