Nintendo 3DS'e oyun yağdırdı!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 17.04.2013 - 21:09
Bir Direct daha verimli geçti
Nintendo 3DS'e oyun yağdırdı!


Nintendo'nun gelecek planlarını paylaştığı Direct'ten yine oyun ve yeni fikir yağdı. Yoshi's Island, Mario Party, Lego City Undercover: The Chase Begins, Animal Crossing New Leaf'in dışında pek çok oyunun oynanış görüntüleri ve duyurularının yapıldığı Direct 3DS sahibi olmak konusunda kararsızsanız sizi gaza getirebilir tecrübeyle sabit. Eğer 3DS sahibiyseniz de yüzünüze geleceğe umutla bakan bir ifade koyması işten bile değil. Açıklanan oyunlar arasında efsane statüsündeki Link to the Past'in baştan aşağı yeniden yapımı ilgi çekiyor. Video aşağıda, iyi seyirler!


Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 19:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo 3DS'e oyun yağdırdı!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×