Nintendo 3DS'e Unity mi geliyor?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 21.03.2014 - 14:11
3DS zenginleşecek mi?
Nintendo Amerika'nın Kıdemli Pazarlama Müdürü Damon Baker, firmanın 3DS konsoluna Unity motoru desteği getirmek için çalışmaları bulunduğunu doğruladı.

Haber, Nintendo'nun Unity Technologies'le birlikte çeşitli Unity geliştiricilerine Wii U geliştirici kitlerinin sunulması için yapılan anlaşmanın ardından geldi.

Nintendo 3DS'e Unity mi geliyor?
Önceliklerinin Wii U üzerinde Unity'nin tamamen hazır ve düzgün çalışması olduğunu belirten Baker, Unity destekli oyunların sıraya girmeye başladığını da sözlerine ekledi.

Şu an açıklayacakları yeni bir şey olmadığını da söyleyen Baker, amaçlarının 3DS üzerinde Unity oyunları görmek olduğunu da belirtti.

Sizce Unity'li oyunlar 3DS'e gelmeli mi?
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 19:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo 3DS'e Unity mi geliyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×