Nintendo 3DS'in fiyatı pahalı mı?

Emre Günen
Emre Günen 12.10.2010 - 16:07
100 Japon'a sorduk. Bakalım cevapları nasılmış?
Nintendo'nun yeni el konsolu 3DS'in, 25.000 yen, yani yaklaşık, 450 TL fiyat ile Japonya'da satışa sunulacağı açıklandı. Peki bu fiyat Japonlara göre ucuz mu, pahalı mı?

Nintendo 3DS'in fiyatı pahalı mı?
GetNews.jp isimli web sitesi, kullanıcılarına bir anket yapmış ve Nintedo 3DS'in fiyatını nasıl karşıladıklarını sormuş. İşte sonuçlar:

Çok pahalı: 19.2 %
Pahalı: 28.3 %
Pahalı sayılır: 32.2 %
Normal: 16.4 %
Pahalı değil: 0.9 %
Ucuz sayılır: 2 %

Görünen o ki, Japonlar konsolun fiyatını pahalı buluyor. Bakalım dünyanın geri kalanı bu fiyat politikasına nasıl karşılık verecek.

Nintendo 3DS, Japonya'da şubat ayında, tüm dünyada ise mart ayında piyasaya sürülecek.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo 3DS'in fiyatı pahalı mı?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×