Nintendo 3DS'in özellikleri sızdırıldı?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 22.09.2010 - 14:16
3DS'in tekniksel özellikleri
Nintendo'nun yeni hazırladığı el konsolu Nintendo 3DS'in tekniksel özelliklerinin Internet'e sızdırıldığı öne sürüldü. İşte o sızdığı iddia edilen bilgiler:

Nintendo 3DS'de iki adet ARM11 CPU bulunuyor. Bunlardan biri 133 MHz değerinde grafik işlemcisi. Bunun dışında 4 Mbs Video RAM, 64 Mbs RAM ve 1.5 GB'lik flash depolama alanı yer alıyor.

Nintendo 3DS, daha önce söylendiği gibi 3 boyutlu film ve oyun çalıştırabilme özelliğine sahip. Üstelik bunu gözlüğe ihtiyaç duymadan yapabilecek. Çıkış tarihi henüz açıklanmayan cihaz, büyük ilgi görecek gibi. Nintendo'dan resmi açıklamanın yapılması bekleniyor.

Nintendo 3DS'in özellikleri sızdırıldı?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 04:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Nintendo 3DS'in özellikleri sızdırıldı?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×